Skip to content

Seminář – PŘÁNÍ – s Dagmar Kožinovou

“První krok proto, abyste od života získali to, co chcete je rozhodnout se, co to je.”

Jedinečný den…čas jen pro sebe, pro své sny a přání…a rozhodnutí co v životě chci mít

Sny se uskutečňují. Každou minutu vašeho života, každou vteřinu. Právě teď se plní sny i ty vaše. A to vědomě i nevědomě. Možná máte pocit, že se vám ve vašem životě nedaří. I to je jakési vaše přání. Ve skutečnosti neexistují žádná omezení. Jedině omezení, které máte ve své hlavě.

Někdy si něco přejeme, ale zároveň pochybujeme, že je to reálné. Svoje myšlenky tak směřujeme spíše k tomu, že to možné není, než k tomu, že to možné je. Všechno je energie a bohužel i naše negativní myšlenky jsou energií.

Žijeme ve světě, který je na jednu stranu plný hojnosti a zároveň plný nedostatku. Jak bychom zrovna my mohli žít v přepychu? Zapomínáme na to, že všeho je hojnost, ale rozdělováno je pouze podle poptávky. Podle skutečného přání.

Seminář je určený pro všechny, kteří chtějí od života víc!

„Lidská mysl je schopna dokázat cokoliv, co si vymyslí a čemu uvěří” Napoleon Hill

O mně:

Mgr. Ing. Dagmar Kožinová 

je koučka, lektorka, mentorka, spisovatelka a průvodkyně.

Vystudovala ekonomii a řadu let působila jako manažerka obchodních týmů. Později vystudovala také psychologii a absolvovala velké množství různých výcviků a osobně rozvojových seminářů. Absolvovala certifikovaný výcvik v koučinku u společnosti Power coaching.

Příležitostně spolupracuje s médii v rádiích v bloku psychologické poradny, píše články v časopisech i na internetu. Vydala tři osobně rozvojové knihy Deník probuzené ženy, Rozchod jako nový začátek a Jak zvládnout stres a posílit odolnost.

Při seminářích a práci s klienty využívá moderní poznatky z pozitivní psychologie, neurovědy.

Mimo ČR vede workshopy na specifických místech na Bali, Srí Lance, Madeiře, na řeckých ostrovech, ale i třeba v New Yorku. Je průvodkyní na cestách, ale i k duši každého klienta.

Zároveň je velký snílek, vizionář a všechny své sny i žije a realizuje.

Více informací na: www.dagmarkozinova.cz

přihlášky na tel.: 777 297 182

 

Back To Top