Skip to content

Dobrý den, jmenuji se Dagmar Meralai (Demjanovičová) a jsem masérka, terapeutka a lektorka. Narodila jsem se a žiji v Krnově kde i po celou dobu působím.

Od roku 2009 se zabývám hlavně masážemi a terapiemi zaměřenými na zdraví a odstranění zdravotních problémů. Školím v oblasti masáží a zdraví.

Na tuto cestu mě přivedl kamarád, který mě naučil reflexní terapii a základy tai-chi. Od prvního kurzu následovalo spousty dalších masérských kurzů a vzdělávání v oblasti tradiční čínské medicíny, cvičení tai-chi a qi-gong pod vedením Mistra Zhai, kurzy kvantové terapie, reiki, shambally atd. V průběhu mé praxe jsem si pořídila přístroj HBS, který mi pomáhá diagnostikovat kondici těla. V roce 2018 jsem připravila kurz pro širokou veřejnost „Sám sobě terapeutem“, který je poskládán z různých technik, které jsou bezpečné pro laiky a domácí použití. První kurz proběhl v roce 2018. Téhož roku jsem také do Krnova pozvala lektorku na kurz Qi-gongu, která učí začátečníky pečovat o své zdraví čínským cvičením qi-gong.

Snažím se, aby každý našel cestu k vlastnímu tělu, zlepšil si vnímání a komunikaci s tělem a tím si nastolil rovnováhu a zdraví ve všech směrech svého života.

Certifikáty

Back To Top