Skip to content

Seminář – Jak být spokojenou ženou

Jak být spokojenou ženou 

Žena má v dnešní době mnoho různých rolí. Každá na nás klade nejrůznější požadavky, stejně jako celospolečenský tlak být „nějakou“. Dobrou matkou, skvělou milenkou, úspěšnou v kariéře a nejen to. Chceme zdravě vařit, trávit čas se svými blízkými a náležitě se jim věnovat. Někdy nám už nezbývá čas na nás samotné. Pojďme se společně zastavit a být tady pro sebe. Vnímat své tělo a jeho potřeby. Zamyslet se nad tím, jak nám vlastně je a co je pro nás v životě skutečně důležité. Podle toho pak můžeme žít. Nikoli podle přesvědčení druhých.
Den, kdy si dovolíme pustit různé programy a vzorce ze svého dětství. Začneme u vztahu k sobě, prozkoumáme ženství, ale posuneme se i do oblasti pozitivní psychologie.
Co nás čeká a o čem si budeme povídat:
– sebepřijetí těla, ale i svého dosavadního života
– jak se mít ráda
– vědomí vlastní hodnoty
– dokonalost, která zatěžuje a ničí
– jak si dovolit být ne-dokonalá
– doporučení z pozitivní psychologie pro spokojený život
Seminář bude veden zážitkovou formou.
Něco k lektorce:

Mgr. Ing. Dagmar Kožinová 

je koučka, lektorka a mentorka. Vystudovala ekonomii a řadu let působila jako manažerka obchodních týmů. Později vystudovala také psychologii a absolvovala velké množství různých výcviků a osobně rozvojových seminářů. Absolvovala certifikovaný výcvik v koučinku u společnosti Power coaching.

Příležitostně spolupracuje s médii v rádiích v bloku psychologické poradny, píše články v časopisech i na internetu. Vydala dvě osobně rozvojové knihy Deník probuzené ženy a Rozchod jako nový začátek. Vede workshopy na specifických místech na Bali, Srí Lance, ale i třeba v New Yorku.

Založila projekt Ženské cykly a s tímto projektem byla v show Jana Krause.

Více informací na: www.dagmarkozinova.czwww.zenskecykly.cz

rezervace míst na tel. 777297182
počet míst omezen na 15 osob

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top