Skip to content

Workshop – ženské archetypy

Workshop – Ženské archetypy – 4 ženy v nás

Carl Gustav Jung ve své práci popsal archetypy jakési pravzory našeho chování. Seznámit se s cykličností, je jako nahlédnout pod pokličku dobrého jídla, lépe poznat o co vlastně jde, ale hlavně kdo skutečně jsme. Sebepoznání může být skvělým začátkem pro spokojený život.

Ženské cykly – 4 fáze – 4 ženy.

Pojďme společně tyto archetypy prozkoumat a lépe pochopit sebe samé. Čeká nás čas pro sebe, sdílení, ale i cvičení díky kterým lépe poznáme:

DÍVKU – energii, nadšení, optimismus, radost, akci, vášeň, nezávislost, sebejistotu, ale i netrpělivost, zaměřenost na akci i sebe.

MATKU – pečující, plnou lásky, přijetí, propojení, pochopení, důvěry, ale i přehnaně starostlivou, zaměřenou na druhé víc než na sebe.

ČARODĚJKU – mocnou i tajemnou. Plnou síly, pudů, kreativity, inspirace, akčnosti, ale také chaosu, kritiky, destrukce a nesoustředěnosti.

VĚDMU – která má vize. Je ve své moudrosti a životní zkušenosti dokáže zúročit. Umí být empatická, ale taky velmi unavená.

Ženské cykly, které přichází a odchází. Měsíc za měsícem nám přináší slabší výkon, kritičnost, ale i dary v podobě silných stránek a zesílených schopností.

Společně budeme hledat odpovědi na otázky:

Jak naše tělo ovlivňuje náš život?

Co ovlivňuje psychiku, výkon, ale i životní spokojenost?
Je možné pracovat víc v souladu se svým tělem?
Jak zvládat všechny nároky – rodinu, práci, ale i svůj rozvoj?
Jak to udělat, abychom byly víc v pohodě a radosti?

Být ženou může být výhodou. Pojďme se tedy lépe poznat a užít si společný čas.

Rezervace na tel. 777297182

Počet míst omezen na 20 osob

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top